Download nu!
Dé Beheermakelaar App

Dé Beheermakelaar

vastgoed zonder zorgen

Dé Beheermakelaar - vastgoed zonder zorgen

Direct contact

Hier werkt onze commerciële binnendienst samen om alles achter de schermen zo vlot en probleemloos mogelijk te laten verlopen. Ons gevarieerde team is hier elke dag druk in de weer om u te ontzorgen in alles wat komt kijken bij het zoeken van dé geschikte woning.

Benieuwd naar hoe wij werken? Kom gerust eens langs voor een kop koffie of thee bij een van onze locaties.

Volledige omschrijving

Vastgoed zonder zorgen

Voor Dé Beheermakelaar is het goede klantcontact en het absolute vertrouwen dat de lokale makelaar van zijn clientèle heeft de belangrijkste graadmeter. Immers waarom zal een woningeigenaar of vastgoedbelegger zijn vertrouwde makelaar niet vragen om ook het beheer te voeren over zijn of haar panden. Deze vertrouwensband is leidend in het zakendoen.

Door een samenwerkingsovereenkomst tussen uw bedrijf en Dé Beheermakelaar kunt u uw klant volledig ontzorgen. Wij voeren namens uw kantoor het financiële, technische en commerciële beheer voor uw klant. Echter als u alleen maar 1 of 2 modules wilt afnemen omdat u zelf graag het pand blijft verhuren voor uw klant dan kan dat natuurlijk ook.
(06) 502 57 006
guido@debeheermakelaar.nl
Stadsring 105, 3811 HP Amersfoort

Guido van MaarenDirecteur

(06) 502 57 006
guido@debeheermakelaar.nl

Pim KuitDirecteur

(06) 308 975 39
pim@debeheermakelaar.nl

Gina van WijngaerdeCommercieel medewerker

(085) 20 20 132
gina@debeheermakelaar.nl

Edmond VerhelstFinancieel planner

(033) 203 01 21
hypotheken@debeheermakelaar.nl

Frank van MaarseveenMakelaar

(06) 55 26 21 93
frank@debeheermakelaar.nl

Renato SahadatVerhuurmakelaar

(06) 55 26 21 94
renato@debeheermakelaar.nl

Erwin KitselaarFinancieel adviseur

(035) 205 07 85
erwin@debeheermakelaar.nl

Irakli ChikhladzeOperational Manager

(085) 20 20 132
irakli@debeheermakelaar.nl

Lars BruijnCommerciële binnendienst

(085) 20 20 132
lars@debeheermakelaar.nl

Maxime MulderCommercieel medewerker

(085) 20 20 132
maxime@debeheermakelaar

Suzanne de WinterCommerciële binnendienst

(085) 20 20 132
suzanne@debeheermakelaar.nl